Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

PARTNEŘI:

CHARITATIVNÍ

RYBÁŘSKÉ ZÁVODY

www.proracing.cz

ODKAZY:

www.genes.cz

www.racingforum.cz

www.bloger.cz

www.e-internetoveobchody.cz
 
Tuning forum

MOTOR / ZAPALOVACÍ KABELY MAGNECOR

MAGNECOR ZAPALOVACÍ KABELY


R-100 Racing

Navrženo pro závodní motory, které používají závodní zapalování, přeplňování a vysokooktanová paliva. Extra silný ochranný plášť ?10mm vyráběný z letecké extrémně tepelně odolného silikonové gumy zaručuju nejvyšší možnou ochranu proti propálení a narušení kabeláže. Jádro kabelu tvoří exkluzivní Magnecor 2,5mm kovová indukční cívka zabraňující tvorbě EMI. Kabely mohou být použity v běžných vozech pokud to místo dovoluje.


Competition KV85

Primárně navrženo pro závodní motory, které používají závodní zapalování, přeplňování . Ochranný obal 8,5mm vyráběný z leteckého extrémně tepelně odolného silikonové gumy zaručuju nejvyšší možnou ochranu proti propálení a narušení kabeláže. Jádro kabelu tvoří exkluzivní Magnecor 2,5mm kovová indukční cívka zabraňující tvorbě EMI. Kabely mohou být použity v běžných vozech se všemi druhy zapalování i s pohonem LPG. Mohou být bez problémů vyměněny za originální kabeláž.


Electrosports 80

Náhrada za originální zapalovací kabely. Navrženo pro zlepšení výkonu originálního systému zapalování u sériových automobilů, které požívají elektronické řízení paliva nebo karburátory. Ideální volba pro motory s pohonem LPG. Excelentní RFI a EMI odolnost. Pružná vysoce pevná celo silikonová konstrukce skvěle pasuje místo originální 7mm kabeláže.


Electrosports 70

Přímá náhrada za originální kabely s uhlíkovým jádrem. Excelentní RFI a EMI odolnost. Předchází problémům s omezenou životností běžně vyráběných kabelů s uhlíkovým jádrem. Extra sil vnější plášť.


Veškeré kabely se vyrábí na objednávku. Doba dodání je 3-6 týdnů dle možností výrobce. Na zakázku lze vyrobit jakýkoliv typ kabeláže. Kabely R-100 Racing ( 10 mm kabel se středovou cívkou 2,5mm) se vyrábí pouze na zakázku a výrobce je naceňuje individuálně. Pro zjištění dostupnosti a ceny kabelů R-100 Racing nás prosím kontaktujte na čísle +420 722 600 600 nebo na emailu proracing@proracing.cz