Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. CONCAVER WHEELS - TUV

CONCAVER WHEELS - TUV

Značka CONCAVER WHEELS, si svojí kvalitou získává stále větší přízeň a popularitu našich zákazníků, protože cílí na nekompromisní kvalitu a ač je poměrně neznámá, stojí za ní tradice firmy JR WHEELS dalo by se říci, že jde o vlajkovou loď.

Obrovská galerie CONCAVER WHEELS obsahuje v jedné řadě přímo FOTOGRAFIE DISKŮ CONCAVER WHEELS, a v té druhé - přímo pro vaši inspiraci FOTOGRAFIE DISKŮ CONCAVER WHEELS PŘÍMO NA AUTOMOBILECH.

Již od začátku výroby se vyrábí podle celosvětovývh standardů VIA a JWL a nyní se mnohé modely pyšní tzv. Teilegutachten - certifikátem ze zkušebny, kde jsou vymezeny bližsí podmínky užití, od renomované zkušebny TUV Austria, takže je možné zapisovat disky i do TP, za pomocí typového listu a daných tzv. "bližsích podmínek montáže). Pozor však je potřeba vždy zkontrolovat, zda certifikát obsahuje v seznamu i vaše vozidlo. CONCAVER Wheels neustále rozšiřují nabídku, a proto je nutné vždy vše nejdříve konzultovat. CONCAVER WHEELS TUV CERTIFIKÁTY a TYPOVÉ LISTY

Disky CONCAVER WHEELS mají specificky úzké otvory pro šrouby/matice a proto doporučujeme při jejich montáži použití šroubů/matic přímo od výrobce JR WHEELS.

 

 

Všechny značky disků jsou vyrobeny dle mezinárodních norem pro výrobu a testování

VIA & JWL, výroba je vedena dle směrnic s certifikátem ISO-9001:2000.


Značky, které mají k dispozici TUV certifikaci

(KBA číslo/ABE bližší podmínky použití) pro vystavení typových listů:

CONCAVEROZ RACING - ENKEI - MOTEC - ARTFORM - R3 - AEZ - ULTRA - ATS - ASA & TEC SPEEDWHEELS


ODKAZ NÁPOVĚDA: NÁVOD NA VYHLEDÁVÁNÍ a OZNAČENÍ DISKŮ

PODPORUJEME

Posláním Nadačního fondu Pink Bubble je všestranná podpora onkologicky nemocných náctiletých a mladých dospělých po celé České republice v průběhu léčby, v době rekonvalescence a při následném návratu do života. Byli bychom proto rádi, kdyby nejen malé, ale i ty starší a čerstvě dospělé děti věděly, že existuje místo, kam se mohou obrátit, pokud v období onkologické léčby a rekonvalescence hledají pomoc nebo podporu...

Více na www.pinkbubble.cz

 

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz